Cartoon City 2

Arcade Oyunu
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • BoyutCihaza göre değişir
  • Sürüm1.51
  • DilTürkçe
  • Geliştiriciforanj
Şehir kurma oyunları arasında yer alan Cartoon City 2 mobil oyununda yaratıcılık kabiliyetinizi kullanın.

Cartoon City 2, Android işletim sistemi bulunan akıllı cep telefonunuza ya da tabletinize ücretsiz bir şekilde indirerek oynayacağınız yğksek kaliteli bir şehir inşa etme oyunudur. Oyunda kendi şehrinizi inşa edecek, yaratıcılık kabiliyetinizi kullanarak evleri dekore edecek ve daha sonra para kazanacak konuma getireceksiniz. Emeğiniz doğrultusunda büyük şehrin kurucu olabilirsiniz. 

Kurmuş olduğunuz bu muhteşem şehirde çeşitli bitkiler yetiştirecek, hayvanlar bakacaksınız. Ürünlerinizin her birinden kazanç sağlayacak şekilde hareket edeceksiniz. Çevre köylerde yaşayan insanlar ile komşu olarak onlarla eğlencenizi büyütebilirsiniz. Gerçekten güzel ve rahat bir şehir oluşturucu oyunu olarak tasarlanan Cartoon City 2 ile sıkılmadan vakit geçirmenin tadını çıkartın. 

Şehrinizde yer alan vatandaşlarınız için oyun alanı düzenleyin, arkadaşlarınızı ve şehir sakinlerinizi mutlu edin. Onların eğlenceli bir yaşam sürmeleri için eğlence alanları inşa etmekten geri kalmayın. Renkli bitkileri kullanarak göz zevkinize hitap edecek alanları yaratın. 

Dünya'nın en gelişmiş şehrinin başkanı olarak görev yapacağınız Cartoon City 2 kendi zevkleriniz doğrultusunda gelişen bir mobil oyundur. Oyunda yeni alanlar yarattıkça yüksek skorlar elde edebileceksiniz. Bu şekilde şehrinizi geliştirecek ögeler elde edebilirsiniz. Minik bir kasabayı gelişmiş bir metropol haline getirmek için parmaklarınızı kullanmaya başlayın. 

Cartoon City 2 indir